Po wieczornej Eucharystii w sobotni wieczór 13 kwietnia w naszej świątyni parafialnej w Płotach odbył się koncert „Misterium Pasyjne” w wykonaniu Chóru Akademickiego im. Prof. Szyrockiego Zut w Szczecinie. Dyrygentem Chóru jest p. Szymon Wyszykowski, recytował p. Przemysław Walich.

Koncert był wspaniałym wprowadzeniem wszystkich słuchaczy w klimat Wielkiego Tygodnia.

Przez kilka dni w salce parafialnej Mamy ministrantów oraz byłych ministrantów przygotowywały palmy na Niedzielę Palmową. Przed każdą Eucharystią sprzedawały przygotowane przez siebie bukiety. Uzyskany dochód przeznaczony będzie na formację Liturgicznej Służby Ołtarza w naszej parafii. Już po raz drugi w naszej parafii po Mszy Świętej o 12.00 przez ulicę Parkową wyruszył Marsz dla Jezusa. Po Marszu rozstrzygnięto konkurs na najwyższą palmę.

Galeria zdjęć