1 czerwca 2021 r. odbyło się spotkanie na zakończenie zajęć w  Międzyzakonnym Ośrodku Formacji Początkowej, który w roku formacyjnym  2020/2021 tworzyły postulaty i nowicjaty czterech Zgromadzeń, mające formację początkową na terenie archidiecezji poznańskiej.

Były to: Siostry Zmartwychwstanki, Siostry Uczennice Krzyża, Siostry Urszulanki Serca Jezusa Konającego oraz  Siostry Misjonarki Chrystusa Króla dla Polonii Zagranicznej. Na zakończenie kolejnego roku formacji siostry wraz z ks. Krzysztofem Grześkowiakiem - ojcem duchownym  poznańskiego seminarium, a zarazem wykładowcą międzyzakonnej szkole udały się na pielgrzymkę do Sanktuarium św. Jacka w Legnicy, gdzie 25 grudnia 2013 roku miało miejsce wydarzenie o znamionach cudu eucharystycznego. Siostry miały możliwość wysłuchać konferencji o tym wydarzeniu eucharystycznym,  adorować wystawione relikwie Ciała Pańskiego oraz wziąć udział we Mszy św w Legnickim Sanktuarium.

W drodze powrotnej siostry zatrzymały się w Domu Rekolekcyjnym Archidiecezji Poznańskiej w Zaborówcu, gdzie było wspólne ognisko, rekreacja sportowa, a na zakończenie wspólne Nieszpory i nabożeństwo czerwcowe. 

Zdjęcia