W ostatnią niedzielę - 6 czerwca świętowaliśmy Dzień Dziecka z Misjonarkami w Morasku. Siostry gościły dzieci z parafii Morasko i nie tylko, które wraz z rodzicami mogły uczestniczyć w wielu atrakcjach i zabawach, przygotowanych w ogrodzie sióstr. 
 
Spotkanie rozpoczęło się o 15:00 wspólną Koronką do Bożego Miłosierdzia w domu św. Józefa, a następnie dzieci i ich rodzice udali się na teren ogrodu, gdzie po wspólnej integracji, każdy mógł pójść do specjalnie przygotowanych stanowisk. Nie zabrakło zatem kącika sportowego, tanecznego i gastronomicznego, aby nabrać sił po wysiłku i coś przekąsić. Ponadto dzieci mogły skorzystać z malowania twarzy, a dla najmłodszych czekał kącik malucha, a w nim mnóstwo kolorowanek i balonów. W trakcie spotkania odbyła się również gra terenowa, w której trzy drużyny miały okazję poznać więcej zakamarków ogrodu sióstr, szukając i zbierając poszczególne wskazówki. 
Dla starszych i rodziców odbył się również mecz piłki siatkowej, a to wszystko przy dobrej muzyce i radosnej atmosferze rywalizacji. 
 
Dziękujemy wszystkim uczestnikom, a szczególnie tym najmłodszym i już dziś zapraszamy na kolejny Dzień Dziecka z Misjonarkami.