Duchu Święty, Ty nas uświęcasz, wspomagając w pracy nad sobą. Ty nas pocieszasz, wspierając gdy jesteśmy słabi i bezradni. Proszę Cię o Twoje dary: mądrości, rozumu, umiejętności, radymęstwapobożności, bojaźni Bożej...

W czwartek 4 kwietnia gościliśmy w naszym kościele Bpa Johna Manza, który udzielił Sakramentu Bierzmowania młodzieży z naszej parafii. Młodzież przygotowywała się do tego wydarzenia przez ostatnie dwa lata w ramach katechezy w Polskiej Szkole, a także w ramach hiszpańsko-języcznego programu katechetycznego.

Uroczystość Bierzmowania należy do tych momentów, kiedy wszystkie grupy etniczne naszej parafii łączą się we wspólnym celebrowaniu tajemnic naszej wiary. Zawsze bardzo nas to cieszy, ponieważ na codzień spotykamy się z dużą życzliwością nie tylko Polaków, ale również latynoamerykańskiej części naszej parafii.

s.Stefania Gałka

Galeria zdjęć