W tym tygodniu zakończyły się w naszym kościele rekolekcje parafialne, które prowadził ks. Marek Chmielniak, pallotyn, obecnie rektor domu zakonnego w Ząbkowicach Śląskich. W niedzielę 25.03.2018 roku, w pomieszczeniach należących do naszego kościoła, zorganizowany został tradycyjny kiermasz świąteczny.
 
W przygotowanie tego kiermaszu, zaangażowana była liczna grupa parafian, również Siostry Misjonarki i Ojcowie Jezuici. Współorganizatorem kiermaszu był Zespół Szkół Polskich przy Ambasadzie RP w Atenach. Głównym punktem programu było przedstawienie teatralne, wystawione przez dzieci z klasy V Szkoły Podstawowej, opracowane i przygotowane na podstawie książki „Mały Książę”, przez jedną z naszych polonistek panią Anię Sardis i s. Kasię Daraż. „Szukam Przyjaciela” – to tytuł przedstawienia. Do znanej nam wszystkim treści książki, został dopisany jeszcze jeden rozdział, który mówił, że naszym prawdziwym Przyjacielem jest Jezus. Jest zawsze z nami, nawet gdy o tym nie wiemy, gotowy na nas cierpliwie czekać, aż do końca.
 
Dzieci ze Szkoły Polskiej przygotowały też ozdoby świąteczne i pamiątki, które wraz z  tradycyjnymi polskimi potrawami, można było nabyć na świątecznym kiermaszu. To nasze wspólne świętowanie licznie zgromadziło Polaków z Aten i okolicy, a dochód został przeznaczony na wsparcie osób potrzebujących w naszej parafii.