Zarówno w Domu Polskim, jak też w parafiach, w których pracujemy, rozpoczęłyśmy obchody Triduum Paschalnego i niedzieli Zmartwychwstania Pańskiego, czynnie włączając się w liturgię.
 
Zadbałyśmy również, aby nasi mieszkańcy domu opieki jak najpiękniej przeżyli tę największą tajemnicę naszego zbawienia. Brałyśmy czynny udział w celebrowaniu tej paschalnej tajemnicy w Domu Polskim w Manchester z naszymi rezydentami, w parafii Oldham i Rochdale oraz w parafii Miłosierdzia Bożego w Manchester. Wykonałyśmy również dekoracje świąteczne w miejscach naszej pracy. 
 
Siostra Natalia włączyła dzieci w Oldham i Rochdale w złożenie życzeń w formie wierszyków ks. Markowi Zygadło na dzień ustanowienia Sakramentu Eucharystii i Kapłaństwa. Siostra Dominika poprowadziła w Oldham Drogę Krzyżową w Wielki Piątek, zaś s. Faustyna zaangażowała się w procesję darów ofiarnych w Wielką Sobotę w kościele Miłosierdzia Bożego w Manchester.
 
W dzień zwycięstwa Chrystusa nad śmiercią wszystkie towarzyszyłyśmy naszym podopiecznym w śniadaniu wielkanocnym wraz z poświęceniem pokarmów przez Kapelana Domu Polskiego, ks. Stanisława Leniarta.