Siostry postulantki ze swoją mistrzynią s. Małgorzatą Żołądek, s. Natasza Bukowska, s. Dominika Ruta, s. Anna Kraśner, s. Sylwia Chojnacka, s. Edyta Selech, s. Agnieszka Lampasiak i s. Anna Tarnowska wraz z grupami młodzieży z parafii, w których posługują, wzięły udział w „Stadionie Młodych: włącz pełnię wiary”. 
 
Wydarzenie, bedące dwunastogodzinnymi rekolekcjami z udziałem 40 tys. młodych ludzi miało miejsce na Stadionie Narodowym 6 października w Warszawie. Spotkanie modlitewne odbyło się w łączności z trwającym w Rzymie synodem biskupów poświęconym młodzieży. W programie rekolekcji znalazły się modlitwa, konferencje, świadectwa oraz koncerty i pokazy artystyczne. Uczestnicy mogli również korzystać ze zorganizowanych na stadionie: kaplicy adoracji Najświętszego Sakramentu, Strefy Słowa z tematycznymi konferencjami, Strefy Inspiracji, gdzie można było spotkać znanych ludzi nie wstydzących się przyznać do swojej wiary oraz spowiedzi świętej – posługę sakramentalną sprawowało ponad sześciuset kapłanów.
 
Punktem centralnym rekolekcji była Eucharystia, której przewodniczył metropolita warszawski kard. Kazimierz Nycz, a homilię wygłosił biskup koszalińsko-kołobrzeski Edward Dajczak. Spotkanie modlitewne na Stadionie Narodowym zorganizowała fundacja „SMS z nieba” z ks. Rafałem Jarosiewiczem na czele. Nasze siostry postulantki włączyły się w procesję sióstr zakonnych, która rozpoczynała „Stadion Młodych: włącz pełnię wiary”. Grupa sióstr z różnych zgromadzeń zakonnych wjechała na płytę stadionu na skuterach wwożąc oryginalną, słynącą łaskami Pietę z sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Skrzatuszu, a także relikwie św. Karoliny Kózkównej.
 
W niedzielę 7 października siostry postulantki z s. Małgorzatą oraz z s. Barbarą Baryłowską, ze wspólnoty warszawskiej zwiedziły warszawskie Stare Miasto, wzięły udział we Mszy Św. w Bazylice archikatedralnej św. Jana Chrzciciela – ważnym narodowym miejscu, związanym z historią i tradycją Polski, gdzie spoczywa wielu wybitnych Polaków,  m.in. kardynał August Hlond.