W ubiegłym tygodniu odbyły się tygodniowe rekolekcje parafialne w naszym kościele, które prowadzili członkowie Szkoły Nowej Ewangelizacji z Koszalina wraz z ks. Rafałem Jarosiewiczem, misjonarzem miłosierdzia, twórcą mobilnego konfesjonału oraz aplikacji SMS z nieba.
 
Członkowie tej grupy ewangelizacyjnej z wielkim zaangażowaniem i mocą głoszą Słowo Boże na ulicach, stadionach oraz w kościołach. Dzięki Bogu znaleźli czas dla wiernych w Atenach. Przez tydzień uświadamiali nam, że Jezus spełnia wszystkie nasze pragnienia. To, o czym mówili,obrazowali świadectwami ze swego życia. Każdego dnia wieczorem kościół wypełniał się nadspodziewaną liczbą wiernych, którzy przyjeżdżali nawet spoza Aten, by uczestniczyć w rekolekcjach. Było wiele głębokich przeżyć duchowych, spowiedzi i doświadczenia Bożego Miłosierdzia oraz mocy Ducha Świętego. Ufamy, że ten czas rekolekcji wyda bogate owoce w życiu naszym i naszych parafian.
 
W uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata kapłani i parafianie pamiętali również o nas. W naszej intencji została odprawiona Msza Święta, były życzenia i kwiaty.