DDOzg

„Drzwi otwarte” w Zielonej Górze

Z okazji zbliżającego się Dnia Życia Konsekrowanego, które w Kościele obchodzone jest 2 lutego, zorganizowałyśmy w parafii Ducha Świętego w Zielonej Górze spotkanie z naszą misjonarską wspólnotą.

Rozpoczęliśmy świętowanie 28.01.2024 roku w kaplicy Matki Bożej Rokitniańskiej. Na adoracji Najświętszego Sakramentu wraz parafianami dziękowaliśmy i prosiliśmy o nowe powołania. Następnie przeszliśmy ze zgromadzonymi osobami do sali parafialnej na wspólny poczęstunek. Obejrzeliśmy prezentację dotyczącą Zgromadzenia Sióstr Misjonarek Chrystusa Króla dla Polonii Zagranicznej. Siostry Magdalena i Marta wprowadziły zebranych gości w poznanie duchowości Zgromadzenia. Towarzyszyły temu opowieści ze szlaków emigracyjnych s. Magdaleny i s. Karoliny oraz zdjęcia z apostolskiej aktywności Sióstr w Polsce i za granicą.

W te ostatnie dni stycznia nie zabrakło również śpiewu kolęd przy akompaniamencie muzycznym s. Anny. Była to okazja żeby również poznać naszą tutejszą wspólnotę i ucieszyć się swoją obecnością wraz z naszymi gośćmi.

Zdjęcia

Możliwość komentowania została wyłączona.