UrodzinyOjcal

Urodziny Ojca Ignacego w Lombard

W 126. rocznicę urodzin Czcigodnego Sługi Bożego Ojca Ignacego Posadzego Siostry Misjonarki z Chicago i okolicznych wspólnot spotkały się w Parafii Miłosierdzia Bożego w Lombard prowadzonej przez Księży Chrystusowców.

Ks. Proboszcz Andrzej Maślejak SChr w kazaniu przygotowanym na tę okoliczność podzielił się z nami swoimi wspomnieniami o Ojcu Ignacym. Przytoczył zapamiętane przez siebie z nowicjatu słowa Czcigodnego Sługi o Matce Bożej Wszechmocy Błagającej, zachęcając zgromadzoną wspólnotę polonijną do uciekania się we wszystkich sprawach do Jej matczynego serca. Wieczór urodzinowy przepełniony rodzinną atmosferą zakończyliśmy modlitwą o wyproszenie cudu za wstawiennictwem o. Ignacego Posadzego, aby Kościół mógł ogłosić Go świętym orędownikiem Polonii.

Siostry Misjonarki spotykając się w każdy 17. dzień miesiąca, proszą Boga o cud uzdrowienia dla ks. Mirosława Stępnia SChr, który od ponad 2 lat jest w stanie śpiączki. Siostra Delegatka Katarzyna Zaremba wraz z Siostrami w sobotę 17 lutego w godzinie miłosierdzia odwiedziła ks. Mirosława i w łączności z mamą Księdza, Krystyną odmówiła wspólnie Koronkę do Bożego Miłosierdzia i modlitwy za wstawiennictwem Ojca.

Ojcze Ignacy, wstawiaj się za nami.

Zdjęcia

Możliwość komentowania została wyłączona.