Tegoroczny Wielki Post różni się od poprzedniego, ponieważ nasze kościoły pozostają otwarte, dzięki temu możemy osobiście uczestniczyć we Mszy Świętej, a także w nabożeństwach wielkopostnych.

W naszym kościele odprawiana jest Droga Krzyżowa zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych, a także w każdy piątek podczas Mszy Świętej możemy wysłuchać Kazań Pasyjnych. Tematem nauk Pasyjnych są osoby, które towarzyszyły Jezusowi podczas Jego Drogi Krzyżowej, m.in. Maryja, Weronika czy Dobry Łotr.

Z wielką radością i zaangażowaniem został przyjęty przez dzieci i ich rodziców Wielkopostny Challenge z Karolinką. Każdego dnia na naszym parafialnym Facebooku pojawiają się filmiki z konkretnymi wyzwaniami. Siostra Sylwia wraz z dziewczynką Karolinką podpowiada, w jaki sposób można ciekawie i owocnie przeżyć czas Wielkiego Postu.

Dziękujemy naszym Parafianom za to, że możemy wspólnie przeżyć ten czas Wielkiego Postu, który przygotowuje nas do radości Zmartwychwstania.

Zdjęcia