Od 16 stycznia do 2 lutego 2023 roku na prośbę Przełożonej Generalnej Matki Ewy Kaczmarek trwamy na modlitwie z prośbą o cud uzdrowienia dla ks. Mirosława Stępnia SChr. Siostry, kapłani oraz wielu świeckich z Chicago, Lombard i okolic odwiedzają i modlą się przy ks. Mirosławie.

22 stycznia s. Katarzyna Zaremba, Delegatka Przełożonej Generalnej na Kanadę i Stany Zjednoczone, wraz z s. Barbarą Kosińską, s. Anną S. i Ks. Biskupem Piotrem Turzyńskim odwiedziły polecanego modlitwom kapłana. Na miejscu spotkałyśmy s. Beatę, ks. Piotra oraz panią Stanisławę, która bardzo dba o ks. Mirosława. Zachęcamy wszystkich do włączenia się do Nowenny przez wstawiennictwo Czcigodnego Sługi Bożego O. Ignacego Posadzego w intencji ks. Mirosława:

Wszechmogący wieczny Boże, który przez krew Twojego Syna odkupiłeś każdego człowieka, prosimy, pozwól nam wielbić Ciebie w Słudze Twoim Ojcu Ignacym, który pełen wiary, nadziei, miłości i troski wobec emigrantów, uczy nas modlitwy i ducha ofiary jako najskuteczniejszego sposobu apostołowania, a dla zwiększenia Twojej chwały udziel mi łaski uzdrowienia ks. Mirosława, o którą Cię pokornie proszę. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.

Ojcze nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu.

Ks Mirosaw

Tekst Nowenny można znaleźć na stronie Księży Chrystusowców TUTAJ.

Zachęcamy do modlitwy przez wstawiennictwo naszego Ojca Założyciela w różnych intencjach. Jeżeli ktoś pragnie kontynuować Nowennę w intencji ks. Mirosława, dziękujemy za to z całego serca. Wszelkie informacje o otrzymanych łaskach, które zostały wyproszone za wstawiennictwem Sługi Bożego o. Ignacego Posadzego SChr, prosimy o przysyłanie na adres: 

Ośrodek Postulatorski Towarzystwa Chrystusowego
ul. Panny Marii 4, 61-108 Poznań 
lub pocztą elektroniczną: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

Zdjęcia